Τρίτη, 18 Μαρτίου 2014

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ - ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ & ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 2013-2014 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ- ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ  
                 Τετάρτη 26 Μαρτίου 2014

9.00     10000μ. βάδην Αγοριών Λυκείων
            5000μ. βάδην Κοριτσιών Λυκείων
            5000μ. βάδην Αγοριών Γυμνασίων
            3000μ. βάδην Κοριτσιών Γυμνασίων
           
9.30     Σφυροβολία Αγοριών Λυκείων
            Σφυροβολία Κοριτσιών Λυκείων

10.00   110μ. εμπόδια Αγοριών Λυκείων
            Μήκος Κοριτσιών Γυμνασίων
            Δισκοβολία Αγοριών –Κοριτσιών Γυμνασίων
            Δισκοβολία Αγοριών – Κοριτσιών Λυκείων
            Ύψος  Κοριτσιών Γυμνασίων
             Ύψος Κοριτσιών Λυκείων

10.05   100μ. Εμπόδια Κοριτσιών Λυκείων

10.10   100μ. Εμπόδια Αγοριών Γυμνασίων

10.15    80μ. Εμπόδια Κοριτσιών Γυμνασίων

10.20    80μ. Αγοριών Γυμνασίων Τελικές Σειρές

10.30    80μ. Κοριτσιών Γυμνασίων  Τελικές Σειρές
             Μήκος Αγοριών Γυμνασίων
             Σφαιροβολία  Αγοριών – Κοριτσιών  Γυμνασίων

10.40   150μ. Αγοριών Γυμνασίων Τελικές Σειρές
10.45   150μ. Κοριτσιών Γυμνασίων Τελικές Σειρές
            Άλμα Επί κοντώ Αγοριών –Κοριτσιών Γυμνασίων
            Άλμα Επί κοντώ Αγορών – Κοριτσιών Λυκείων

10.50  100μ. Αγοριών Λυκείων

10.55  100μ. Κοριτσιών Λυκείων
10.55    Άλμα σε μήκος, δρόμος 50μ., ρίψη μπαλάκι για τους μαθητές/τριες Ειδικών Σχολείων


11.00   200μ. Αγοριών Λυκείων
            Μήκος Αγοριών – Κοριτσιών Λυκείων
            Ύψος Αγοριών Γυμνασίων
            Ύψος Αγοριών Λυκείων

11.05   200μ. Κοριτσιών Λυκείων

11.15   300μ. Αγοριών Γυμνασίων
            Σφαιροβολία Αγοριών – Κοριτσιών Λυκείων

11.20    300μ. Κοριτσιών Γυμνασίων

11.30    400μ. Αγοριών Λυκείων

11.35    400μ. Κοριτσιών Λυκείων

11.45     400μ. Εμπόδια Κοριτσιών Λυκείων
              Ακοντισμός Αγοριών – Κοριτσιών Λυκείων
              Ακοντισμός Αγοριών – Κοριτσιών  Γυμνασίων
              Τριπλούν Αγοριών – Κοριτσιών Λυκείων
              Τριπλούν  Αγοριών  Γυμνασίων

11.50    400μ. Εμπόδια Αγοριών Λυκείων

11.55    300μ. Εμπόδια Αγοριών Γυμνασίων

12.00    300μ. Εμπόδια κοριτσιών Γυμνασίων

12.05     800μ. Αγοριών Λυκείων

12.10     800μ. Κοριτσιών Λυκείων

12.15     1000μ. Αγοριών Γυμνασίων

12.20     1000μ. Κοριτσιών Γυμνασίων

12.25     600μ. Αγοριών Γυμνασίων

12.30     600μ. Κοριτσιών Γυμνασίων

12.35     3000μ. Αγοριών Λυκείων

12.45     3000μ. Κοριτσιών λυκείων

13.00     3000μ. Αγοριών Γυμνασίων

13.15     1500μ. Αγοριών Λυκείων

13.20     1500μ. Κοριτσιών Λυκείων

13.25     2000μ. κοριτσιών Γυμνασίων

13.35     2000μ. Φ.Ε Αγοριών Λυκείων

Όλοι οι αθλητές θα πρέπει να παραβρίσκονται στο στάδιο πριν την έναρξη των αγώνων. Ανάλογα με την συμμετοχή των αθλητών το πρόγραμμα μπορεί να τροποποιηθεί με αλλαγές στην έναρξη των αγωνισμάτων.

Παρασκευή, 7 Μαρτίου 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1000μ Κοριτσιών ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ - 25 Φεβρουαρίου 2014


ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ  Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ΄ 1 3'22"73
 ΚΥΡΟΥ  ΜΑΡΙΑ  4ο 2002 ΣΤ 2 3'24"80
ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ΄ 3 3'25"38
ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΑΝΑ 12ο 2004 Δ 4 3'27"31
 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  4ο 2002 ΣΤ 5 3'35"80
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14ο 2002 ΣΤ 6 3'36"60
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 7ο 2003 Ε' 7 3'40"90
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 14ο 2002 Δ 8 3'41"60
 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  4ο 2002 ΣΤ 9 3'46"13
ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2003 Ε 10 3'47"70
ΖΟΡΚΑΔΗ ΕΛΕΝΗ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2003 Ε 11  
ΜΗΛΙΩΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΤΑΜΟΣ 2002 ΣΤ 12  
ΣΠΕΡΕΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ. ΓΑΡΟΥΝΑ 2003 Ε 13  
ΓΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΔΩΝ 2003 Ε 14  
ΣΟΥΚΕΡΑ ΦΑΙΔΡΑ 12ο 2002 ΣΤ 15  
ΜΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 7ο 2001 ΣΤ' 16  
ΝΤΡΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ 7ο 2002 ΣΤ' 17  
ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 7ο 2003 Ε' 18  
ΒΙΔΙΝΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ - ΝΕΣΤΟΡΙΑ 7ο 2004 Δ' 19  
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο 2003 Ε' 20  
ΤΣΟΛΑΚΟΒΑ ΒΛΑΤΙΣΛΑΒΑ 14ο 2002 Ε 21  
ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ΄ 22  
ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΑ 7ο 2003 Ε' 23  
ΣΟΥΚΕΡΑ ΝΕΦΕΛΗ 12ο 2002 ΣΤ 24  
ΓΚΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛ. Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2003 Ε 25  
ΓΡΙΜΑ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 9ο 2002 ΣΤ 26  
 ΠΑΝΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4ο 2002 ΣΤ 27  
ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΠΟΤΑΜΟΣ 2002 Δ 28  
ΑΦΑΤΑΤΟ ΜΑΡΙΝΑ 9ο 2002 ΣΤ 29  
ΓΚΟΓΚΑ ΛΥΔΙΑ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ΄ 30  
ΠΑΠΙΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΛΙΚΗ 7ο 2002 ΣΤ' 31  
ΒΑΡΟΥΞΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΤΑΜΟΣ 2004 Δ 32  
ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 14ο 2004 Δ 33  
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 12ο 2002 ΣΤ 34  
 ΜΕΞΑ  ΕΛΕΝΗ  4ο 2002 ΣΤ 35  
ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 14ο 2004 Δ 38  
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ - ΠΟΛ. Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ΄ 39  
 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΒΙΡΟΥ 2002 ΣΤ΄ 40  
 ΤΑΜΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΡΟΥ 2004 Δ΄ 41  
ΤΣΑΝΟ ΕΥΤΥΧΙΑ 12ο 2002 ΣΤ 42  
 ΓΚΟΤΖΑΙ ΦΑΤΙΜΕ ΒΙΡΟΥ 2002 ΣΤ΄ 43
ΓΟΓΓΑΚΗ  ΒΕΝΕΤΑ 9ο 2002 ΣΤ 44
 ΚΕΦΗ  ΑΝΝΑ ΑΦΡΑΣ  2003  Δ 45
 ΚΟΝΤΙΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2004  Δ 46
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2003 Ε 47
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΟΤΑΜΟΣ 2004 Δ 48
ΣΤΕΛΛΑ  ΑΝΤΩΝΙΑ 9ο 2003 Ε

 ΚΑΛΛΙΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2004  Δ

ΚΑΤΩΜΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ  2003 Ε 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ΄

Αποτελέσματα Δρόμου 1000Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ - 26 Φεβρουαρίου 2014


ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ 1 2'55"79
ΘΩΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο 2003 Ε 2 3'10"55
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΙΣΗΛΑΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2004 Δ 3 3'12"97
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2003 Ε 4 3'12"37
ΠΑΝΙΠΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ 5 3'23"07
 ΚΑΤΣΑ ΣΠΥΡΟ ΒΙΡΟΥ 2002 ΣΤ΄ 6 3'25"39
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 14ο 2003 Ε 7 3'26"24
ΖΩΧΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΝΙΤΣΩΝ 2002 ΣΤ 8 3'27"67
 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ  2002  ΣΤ 9 3'27"90
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2002 ΣΤ 10 3'28"26
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ 11 3'28"60
ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο 2002 ΣΤ' 12 3'29"27
ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6ο 2003 Ε 13  
ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. ΓΑΡΟΥΝΑ 2003 Ε 14  
ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 7ο 2002 ΣΤ' 15  
ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2003 Ε 16  
ΦΙΛΗΝΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ 17  
 ΓΚΟΣΕΝΙ ΟΡΓΚΕΣΤ ΒΙΡΟΥ 2004 Δ΄ 18  
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2002 ΣΤ 19  
ΤΣΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο 2002 ΣΤ 20  
 ΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΡΟΥ 2003 Ε΄ 21  
ΣΤΕΜΠΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 6ο 2004 Δ 22  
ΣΠΑΤΑ ΑΡΤΕΝΙΣ Κ. ΓΑΡΟΥΝΑ 2003 Ε 23  
 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ  2002  ΣΤ 24  
ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12ο 2002 ΣΤ 25  
ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ 7ο 2004 Δ' 26  
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο 2004 Δ' 27  
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12ο 2004 Δ 28  
ΚΟΛΣΟΥΣΙΑΝ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2002 ΣΤ 29  
ΤΣΕΧΟΥ ΚΡΙΣΤΙ 4ο 2004 Δ 30  
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο 2003 Ε 31  
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο 2002 ΣΤ 32  
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο 2003 Ε' 33  
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ 34  
 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2002  ΣΤ 35  
 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ  4ο 2003 Ε 36  
 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  4ο 2003 Ε 37  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο 2003 Ε' 38  
ΑΓΑΘΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2002 ΣΤ 39  
ΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 12ο 2002 ΣΤ 40  
ΚΥΠΑΡΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 12ο 2002 ΣΤ 41  
 ΓΙΑΟΥΠΙ ΑΝΤΙ ΒΙΡΟΥ 2002 ΣΤ΄ 42  
 ΣΑΜΟΙΛΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2003  Ε 42  
 ΣΑΪΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  4ο 2003 Ε 44  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο 2004 Δ 45  
ΤΡΟΚΑ ΡΟΜΠΕΡΤ Κ. ΓΑΡΟΥΝΑ 2003 Ε 46  
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 6ο 2002 ΣΤ 47  
ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2003 Ε 48  
 ΜΠΙΛΑ ΜΑΡΙΟ ΒΙΡΟΥ  2002 ΣΤ΄ 49  
ΑΛΑΜΑΝΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο 2003 Ε 50
ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 2002 ΣΤ 51  
ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο 2003 Ε' 52  
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 7ο 2003 Ε' 53  
 ΝΤΑΣΚΑΣ ΕΡΜΗΣ  4ο 2002 ΣΤ 54  
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2004 Δ 55  
 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2002  ΣΤ 56  
ΛΕΪΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΠΟΤΑΜΟΥ 2002 ΣΤ 57
ΠΑΠΠΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο 2002 ΣΤ 58
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΕΝΙΤΣΩΝ 2003 Ε 59
ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο 2002 ΣΤ 60
 ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΡΟΥ 2004 Δ΄ 61
ΓΚΕΡΑΤΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2004 Δ 62
 ΠΗΓΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΦΡΑΣ  2003  Ε 63
ΒΟΥΛΙΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2002 ΣΤ 64
 ΧΑΛΙΚΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΦΡΑΣ  2003  Ε 65
ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΠΟΤΑΜΟΥ 2004 Δ 66
ΣΕΡΟ ΑΡΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2004 Δ 67
ΚΟΚΟΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 9ο 2003 Ε 68
ΒΑΣΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2004 Δ΄ 69
ΑΡΑΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 2002 ΣΤ 70
ΨΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14ο 2003 Ε 71
ΧΥΤΗΡΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 9ο 2002 ΣΤ 72
 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2002  ΣΤ 73
ΔΟΙΚΑΣ  ΧΑΡΙΛΑΟΣ 9ο 2003 Ε 74
ΧΑΜΠΙΛΑΙ  ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο 2004 Δ 75
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 2004 Δ΄ 76
ΜΠΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14ο 2002 ΣΤ  
 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2002  ΣΤ  
 ΨΕΙΜΑΔΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ  2002  ΣΤ