Πέμπτη, 5 Δεκεμβρίου 2013

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ-2013

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ



.  Για την ιστορία να αναφέρουμε ότι την πρώτη θέση κατέλαβε το Γυμνάσιο Καστελλάνων.  Νίκησε σε ένα όμορφο τελικό την ομάδα του 6ου Γυμνασίου με σκορ 2-0. Το 3ο Γυμνάσιο κατετάγη τρίτο αφού επιβλήθηκε του 4ου  με σκορ 3-2, σχολεία που συστεγάζονται. Την πέμπτη θέση το 7ο Γυμνάσιο, στην έκτη  το 2ο Γυμνάσιο, και ακολούθησαν τα γυμνάσια Καρουσάδων, Αμφιπαγιτών, η δεύτερη ομάδα του 3ου Γυμνασίου και οι δύο ομάδες του Γυμνασίου Αη Γιάννη.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ-2013

Διαβάστε το Δελτίο τύπου της Ομάδας Φυσικής Αγωγής ΚΕΡΚΥΡΑΣ για το τουρνουά ποδοσφαίρου Γυμνασίων <ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ> ΕΔΩ

Παρασκευή, 12 Απριλίου 2013

Με 12 μαθητές -τριες η Κέρκυρα στη Β΄φάση σχολικών στα Γιάννενα την Τετάρτη 18 Μαΐου στο στάδιο των "Ζωσιμάδων"

1 ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       100Μ-ΑΓ
2 ΓΕΛ ΑΡΓΥΡ ΜΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ         100Μ-ΑΓ
3 5ο ΓΕΛ  ΑΡΕΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ         400Μ-ΑΓ
4 3ο ΓΕΛ  ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ       400ΕΜΠ-ΚΟΡ
5 ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ         ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ
6 3ο ΓΕΛ   ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ         ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ
7 1ο ΕΠΑΛ  ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ         ΥΨΟΣ-ΑΓ
8 4ο ΓΕΛ  ΤΣΟΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ         ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ
9 1ο ΕΠΑΛ  ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ
10 3ο ΓΕΛ   ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΜΕΩΝ         ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ
11 2ο ΕΠΑΛ  ΜΙΣΦΟΥΤ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ           ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ
12 1o ΓΕΛ    ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ

Παρασκευή, 5 Απριλίου 2013

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΣΤΙΒΟΣ ΛΥΚΕΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 2013


ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2013-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (ΜΕΤΑΛΛΙΑ)
  ΧΡΥΣΑ ΑΡΓΥΡΑ ΧΑΛΚΙΝΑ συνολο
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 5 4 5 14 1η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 3 1 0 4 2η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ 2 2 1 5 3η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 1 1 4 4η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 1 1 4 5η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ 2 1 1 4 6η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ 1 2 1 4 7η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ 1 0 3 4 8η θέση
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1 1 0 2 9η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ 1 1 0 2 10η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 1 0 0 1 11η θέση
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓ ΓΥΝΑΣΙΟ 1 0 0 1 12η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0 3 2 5 13η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0 2 2 4 14η θέση
ΓΥΜΝ ΛΙΑΠΑΔΩΝ 0 0 1 1 15η θέση
ΓΥΜΝ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ 0 0 0 0
ΓΥΜΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 0 0 0 0
ΓΥΜΝ ΠΑΞΩΝ 0 0 0 0  






   ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΥΝΟΛΟ      
68 54 122      
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ - ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ 




ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΤ ΓΕΝΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80Μ-ΑΓ 1998 10.16 1η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΡΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 80Μ-ΑΓ 1998 10.23 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 80Μ-ΑΓ 1998 10.59 3η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΤΣΕΝΕΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 80Μ-ΚΟΡ 2000 11.18 1η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 80Μ-ΚΟΡ 1999 11.21 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΚΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ 80Μ-ΚΟΡ 1999 11.59 3η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑΤΣΕΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ 150Μ-ΑΓ 1996 19.06 1η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 150Μ-ΑΓ 1998 19.30 2η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 150Μ-ΑΓ 1998 19.61 3η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΝΙΑΚ ΗΡΑ 150Μ-ΚΟΡ 1999 21.34 1η θέση
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΙΑ 150Μ-ΚΟΡ 1999 21.79 2η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 150Μ-ΚΟΡ 1999 23.19 3η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 300Μ-ΑΓ 1998 39.82 1η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 300Μ-ΑΓ 1998 41.43 2η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΘΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 300Μ-ΑΓ 1998 42.71 3η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΚΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 300Μ-ΚΟΡ 1998 44.53 1η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 300Μ-ΚΟΡ 1999 46.46 2η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΚΑΛΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 300Μ-ΚΟΡ 2000 60.33 3η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 600Μ-ΑΓ   1.44.6 1η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 600Μ-ΑΓ 1998 1.48.1 2η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΠΑΚΤΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 600Μ-ΑΓ   1.49.1 3η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 600Μ-ΚΟΡ   1.51.7 3η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΠΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 600Μ-ΚΟΡ 2000 2.21.7 3η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΔΗ ΕΛΛΗ 600Μ-ΚΟΡ 2000 2.21.8 3η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1000Μ-ΑΓ 1999 3.02.0 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1000Μ-ΑΓ 1999 3.05.54 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1000Μ-ΑΓ 2000 3.08.05 3η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1998 11.03.7 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1998 14.20.2 2η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1999 15.52.2 3η θέση
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΤΑΦΑΪ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ   6,09 m 1η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1999 5,78 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 2000 4,62 m 3η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ   4,72 m 1η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1999 4,67 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΛΙΑΠΑΔΩΝ ΝΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1999 4,55 m 3η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΑΓ 1998 12,8 m 1η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΣΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΥΨΟΣ-ΑΓ 1998 1,60 m 1η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΟΣ-ΑΓ   1,45 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΙΒΑΝΩΦ ΙΒΑΝ ΥΨΟΣ-ΑΓ 1997 1,40 m 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΙΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΥΨΟΣ-ΚΟΡ 1999 1,53 1η θέση
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΣΟΥΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑ ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1998 2,2 1η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΔΕ ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1999 2,2 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1999 1,8 3η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ 1998 3,3 1η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ   2,5 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΣΟΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ 1999 2,4 1η θέση
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1998 14,02 m 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1999 10,20 m 2η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1999 10,10 m 3η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1998 8,58 m 1η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΑΘΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1998 7,99 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΦΑΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1998 7,35 m 3η θέση
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ ΜΕΣΦΟΥΤ-ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 1998 36,7 m 1η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 1998 30,58 m 2η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ 1998 16,94 m 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΙΣΙΟΒΑ ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ 1999 15,92 m 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ 2000 13,94 m 3η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΣΙΜΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 80Μ-ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡ 1999 13.7 1η θέση

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ 2013

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (ΜΕΤΑΛΛΙΑ)

ΧΡΥΣΑ ΑΡΓΥΡΑ ΧΑΛΚΙΝΑ συνολο
1ο ΕΠΑΛ 6 3 2 11 1η θέση
ΓΕΛ Αγρού 4 0 0 4 2η θέση
3ο ΓΕΛ 2 1 2 5 3η θέση
2ο ΓΕΛ 2 1 1 4 4η θέση
4ο ΓΕΛ 2 1 0 3 5η θέση
1ο ΓΕΛ 1 1 1 3 6η θέση
5ο ΓΕΛ 1 1 1 3 7η θέση
2ο ΕΠΑΛ 1 0 0 1 8η θέση
ΕΠΑΛ Κάτω Κορακιάνας 0 2 0 2 9η θέση
ΓΕΛ Σκριπερού 0 1 0 1 10η θέση
ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ 0 1 0 1 11η θέση
ΓΕΛ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ 0 0 2 2 12η θέση





   ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΥΝΟΛΟ
73 17 90
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2013 ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ - ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ 




ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΤ ΓΕΝΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 100Μ-ΑΓ 1996 11.07 1η θέση
ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΜΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 100Μ-ΑΓ 1997 11.10 2η θέση
ΓΕΛ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΦΑΡΑΖΗΣ 100Μ-ΑΓ 1996 11.90 3η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΜΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 200Μ-ΑΓ 25.86 1η θέση
4ο ΓΕΛ ΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 200Μ-ΑΓ 1997 27.64 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 200Μ-ΑΓ 28.58 3η θέση
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΙΣΑΒΕΛΑ 200Μ-ΚΟΡ 1996 32.36 1η θέση
5ο ΓΕΛ ΑΡΕΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 400Μ-ΑΓ 51.8 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 400Μ-ΑΓ 63.47 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΤΑΧΙΡΙ ΜΙΡΣΑΝΤ 400Μ-ΑΓ 64.64 3η θέση
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 400Μ-ΚΟΡ 1996 65.69 1η θέση
3ο ΓΕΛ ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 400ΕΜΠ-ΚΟΡ 1996 68.6 1η θέση
4ο ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 800Μ-ΑΓ 1997 2.10.9 1η θέση
ΕΠΑΛ Κ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ ΜΠΑΡΥ ΦΡΑΝΚΛΙΝ 800Μ-ΑΓ 1995 2.15.19 2η θέση
1ο ΓΕΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 800Μ-ΑΓ 1997 2.20.8 3η θέση
2ο ΓΕΛ ΦΑΙΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 800Μ-ΚΟΡ 1997 2.46.0 1η θέση
1ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1500Μ-ΑΓ 1997 4.44.6 1η θέση
5ο ΓΕΛ ΚΟΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1500Μ-ΑΓ 4.45.7 2η θέση
3ο ΓΕΛ ΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1500Μ-ΑΓ 1997 5.19.3 3η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΜΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1995 13.33.0 1η θέση
ΕΠΑΛ Κ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ ΦΑΣΟ ΜΑΡΙΟ 3000Μ-ΑΓ 1996 16.03.8 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1996 6,01 m 1η θέση
2ο ΓΕΛ ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1995 5,82 m 2η θέση
ΓΕΛ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1997 5,3 m 3η θέση
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1997 5,74 m 1η θέση
3ο ΓΕΛ ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1995 5,7 m 2η θέση
2ο ΓΕΛ ΠΑΣΧΑΛΩΒ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1995 3,9 m 3η θέση
ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΑΓ 1η θέση
2ο ΓΕΛ ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΚΟΡ 1997 9,73 m 1η θέση
ΓΕΛ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ ΠΟΡΦΥΡΗ ΠΑΟΛΙΝΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΚΟΡ 1997 9,1 m 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΥΨΟΣ-ΑΓ 1,86 1η θέση
4ο ΓΕΛ ΤΣΟΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1997 3,20 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ 1995 4,40 1η θέση
3ο ΓΕΛ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΜΕΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1996 15,17 m 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1995 11,71 m 2η θέση
3ο ΓΕΛ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1997 11,56 m 3η θέση
2ο ΕΠΑΛ ΜΙΣΦΟΥΤ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 10,62 m 1η θέση
1ο ΓΕΛ ΚΑΝΤΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1996 9,35 m 2η θέση
5ο ΓΕΛ ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΕΛΕΑΝΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 9,22 m 3η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΧΥΣΙ ΕΛΙΝΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 36,8 m 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 35,34 m 2η θέση