Παρασκευή, 5 Απριλίου 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ 2013

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (ΜΕΤΑΛΛΙΑ)

ΧΡΥΣΑ ΑΡΓΥΡΑ ΧΑΛΚΙΝΑ συνολο
1ο ΕΠΑΛ 6 3 2 11 1η θέση
ΓΕΛ Αγρού 4 0 0 4 2η θέση
3ο ΓΕΛ 2 1 2 5 3η θέση
2ο ΓΕΛ 2 1 1 4 4η θέση
4ο ΓΕΛ 2 1 0 3 5η θέση
1ο ΓΕΛ 1 1 1 3 6η θέση
5ο ΓΕΛ 1 1 1 3 7η θέση
2ο ΕΠΑΛ 1 0 0 1 8η θέση
ΕΠΑΛ Κάτω Κορακιάνας 0 2 0 2 9η θέση
ΓΕΛ Σκριπερού 0 1 0 1 10η θέση
ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ 0 1 0 1 11η θέση
ΓΕΛ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ 0 0 2 2 12η θέση





   ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΥΝΟΛΟ
73 17 90
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2013 ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ - ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ 




ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΤ ΓΕΝΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 100Μ-ΑΓ 1996 11.07 1η θέση
ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΜΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 100Μ-ΑΓ 1997 11.10 2η θέση
ΓΕΛ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΦΑΡΑΖΗΣ 100Μ-ΑΓ 1996 11.90 3η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΜΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 200Μ-ΑΓ 25.86 1η θέση
4ο ΓΕΛ ΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 200Μ-ΑΓ 1997 27.64 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 200Μ-ΑΓ 28.58 3η θέση
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΙΣΑΒΕΛΑ 200Μ-ΚΟΡ 1996 32.36 1η θέση
5ο ΓΕΛ ΑΡΕΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 400Μ-ΑΓ 51.8 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 400Μ-ΑΓ 63.47 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΤΑΧΙΡΙ ΜΙΡΣΑΝΤ 400Μ-ΑΓ 64.64 3η θέση
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 400Μ-ΚΟΡ 1996 65.69 1η θέση
3ο ΓΕΛ ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 400ΕΜΠ-ΚΟΡ 1996 68.6 1η θέση
4ο ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 800Μ-ΑΓ 1997 2.10.9 1η θέση
ΕΠΑΛ Κ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ ΜΠΑΡΥ ΦΡΑΝΚΛΙΝ 800Μ-ΑΓ 1995 2.15.19 2η θέση
1ο ΓΕΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 800Μ-ΑΓ 1997 2.20.8 3η θέση
2ο ΓΕΛ ΦΑΙΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 800Μ-ΚΟΡ 1997 2.46.0 1η θέση
1ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1500Μ-ΑΓ 1997 4.44.6 1η θέση
5ο ΓΕΛ ΚΟΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1500Μ-ΑΓ 4.45.7 2η θέση
3ο ΓΕΛ ΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1500Μ-ΑΓ 1997 5.19.3 3η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΜΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1995 13.33.0 1η θέση
ΕΠΑΛ Κ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ ΦΑΣΟ ΜΑΡΙΟ 3000Μ-ΑΓ 1996 16.03.8 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1996 6,01 m 1η θέση
2ο ΓΕΛ ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1995 5,82 m 2η θέση
ΓΕΛ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1997 5,3 m 3η θέση
ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1997 5,74 m 1η θέση
3ο ΓΕΛ ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1995 5,7 m 2η θέση
2ο ΓΕΛ ΠΑΣΧΑΛΩΒ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1995 3,9 m 3η θέση
ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΑΓ 1η θέση
2ο ΓΕΛ ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΚΟΡ 1997 9,73 m 1η θέση
ΓΕΛ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ ΠΟΡΦΥΡΗ ΠΑΟΛΙΝΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΚΟΡ 1997 9,1 m 2η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΥΨΟΣ-ΑΓ 1,86 1η θέση
4ο ΓΕΛ ΤΣΟΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1997 3,20 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ 1995 4,40 1η θέση
3ο ΓΕΛ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΜΕΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1996 15,17 m 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1995 11,71 m 2η θέση
3ο ΓΕΛ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1997 11,56 m 3η θέση
2ο ΕΠΑΛ ΜΙΣΦΟΥΤ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 10,62 m 1η θέση
1ο ΓΕΛ ΚΑΝΤΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1996 9,35 m 2η θέση
5ο ΓΕΛ ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΕΛΕΑΝΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 9,22 m 3η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΧΥΣΙ ΕΛΙΝΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 36,8 m 1η θέση
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 35,34 m 2η θέση

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου