Παρασκευή, 5 Απριλίου 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 2013


ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2013-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ (ΜΕΤΑΛΛΙΑ)
  ΧΡΥΣΑ ΑΡΓΥΡΑ ΧΑΛΚΙΝΑ συνολο
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 5 4 5 14 1η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 3 1 0 4 2η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ 2 2 1 5 3η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 1 1 4 4η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 1 1 4 5η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ 2 1 1 4 6η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ 1 2 1 4 7η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ 1 0 3 4 8η θέση
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1 1 0 2 9η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ 1 1 0 2 10η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 1 0 0 1 11η θέση
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓ ΓΥΝΑΣΙΟ 1 0 0 1 12η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0 3 2 5 13η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0 2 2 4 14η θέση
ΓΥΜΝ ΛΙΑΠΑΔΩΝ 0 0 1 1 15η θέση
ΓΥΜΝ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ 0 0 0 0
ΓΥΜΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 0 0 0 0
ΓΥΜΝ ΠΑΞΩΝ 0 0 0 0  






   ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΥΝΟΛΟ      
68 54 122      
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ - ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ 




ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΤ ΓΕΝΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80Μ-ΑΓ 1998 10.16 1η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΡΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 80Μ-ΑΓ 1998 10.23 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 80Μ-ΑΓ 1998 10.59 3η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΤΣΕΝΕΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 80Μ-ΚΟΡ 2000 11.18 1η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 80Μ-ΚΟΡ 1999 11.21 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΚΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ 80Μ-ΚΟΡ 1999 11.59 3η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑΤΣΕΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ 150Μ-ΑΓ 1996 19.06 1η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 150Μ-ΑΓ 1998 19.30 2η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 150Μ-ΑΓ 1998 19.61 3η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΝΙΑΚ ΗΡΑ 150Μ-ΚΟΡ 1999 21.34 1η θέση
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΙΑ 150Μ-ΚΟΡ 1999 21.79 2η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 150Μ-ΚΟΡ 1999 23.19 3η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 300Μ-ΑΓ 1998 39.82 1η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 300Μ-ΑΓ 1998 41.43 2η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΘΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 300Μ-ΑΓ 1998 42.71 3η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΚΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 300Μ-ΚΟΡ 1998 44.53 1η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 300Μ-ΚΟΡ 1999 46.46 2η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΚΑΛΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 300Μ-ΚΟΡ 2000 60.33 3η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 600Μ-ΑΓ   1.44.6 1η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 600Μ-ΑΓ 1998 1.48.1 2η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΠΑΚΤΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 600Μ-ΑΓ   1.49.1 3η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 600Μ-ΚΟΡ   1.51.7 3η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΠΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 600Μ-ΚΟΡ 2000 2.21.7 3η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΔΗ ΕΛΛΗ 600Μ-ΚΟΡ 2000 2.21.8 3η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1000Μ-ΑΓ 1999 3.02.0 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1000Μ-ΑΓ 1999 3.05.54 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1000Μ-ΑΓ 2000 3.08.05 3η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1998 11.03.7 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1998 14.20.2 2η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 3000Μ-ΑΓ 1999 15.52.2 3η θέση
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΤΑΦΑΪ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ   6,09 m 1η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 1999 5,78 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΚΟΣ-ΑΓ 2000 4,62 m 3η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ   4,72 m 1η θέση
ΓΥΜΝ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1999 4,67 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΛΙΑΠΑΔΩΝ ΝΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΜΗΚΟΣ-ΚΟΡ 1999 4,55 m 3η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ-ΑΓ 1998 12,8 m 1η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΣΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΥΨΟΣ-ΑΓ 1998 1,60 m 1η θέση
ΓΥΜΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΟΣ-ΑΓ   1,45 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΙΒΑΝΩΦ ΙΒΑΝ ΥΨΟΣ-ΑΓ 1997 1,40 m 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΙΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΥΨΟΣ-ΚΟΡ 1999 1,53 1η θέση
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΣΟΥΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑ ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1998 2,2 1η θέση
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΔΕ ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1999 2,2 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΚΟΡ 1999 1,8 3η θέση
ΓΥΜΝ ΑΓΡΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ 1998 3,3 1η θέση
ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ   2,5 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΣΟΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ-ΑΓ 1999 2,4 1η θέση
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1998 14,02 m 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1999 10,20 m 2η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΑΓ 1999 10,10 m 3η θέση
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1998 8,58 m 1η θέση
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΑΘΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1998 7,99 m 2η θέση
ΓΥΜΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΦΑΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΚΟΡ 1998 7,35 m 3η θέση
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ ΜΕΣΦΟΥΤ-ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 1998 36,7 m 1η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΑΓ 1998 30,58 m 2η θέση
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ 1998 16,94 m 1η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΙΣΙΟΒΑ ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ 1999 15,92 m 2η θέση
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚΟΝΤΙΟ-ΚΟΡ 2000 13,94 m 3η θέση
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΣΙΜΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 80Μ-ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡ 1999 13.7 1η θέση

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου